Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek

Pożyczka pod zastaw działki

Zadzwoń teraz i zapytaj naszego doradcę o szczegóły !!!
Darmowa konsultacja
 
Tel: 570 151 868

Dzięki nam uzyskasz kredyt pod zastaw działki, nawet jeśli posiadasz negatywną historię kredytową , brak zdolności kredytowej, oraz zajęcia komornicze. 

Dodatkowo oferujemy: kredyt dla zadłużonych, kredyt pod zastaw działki, pożyczka pod zastaw działkipożyczka pod zastaw ziemi rolnej restrukturyzacja gospodarstwa rolnego, oddłużanie dla rolnika, upadłość konsumencka,  pożyczka dla rolnika ze wsparciem ARIMR, pożyczka pod zastaw gruntów rolnych, gotówka pod zastaw maszyn rolniczych, gotówka na zakup trzody chlewnej,  leasing na zakup maszyn rolniczych i wiele innych rozwiązań.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

KREDYTY DLA ROLNIKÓW 

LEASING DLA ROLNIKA BEZ BAZ

POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI

POŻYCZKA NA ZAKUP BYDŁA I TRZODY

ODDŁUŻANIE GOSPODARSTWA ROLNEGO

POŻYCZKA POD ZASTAW MASZYN ROLNICZYCH

POŻYCZKA POD ZASTAW GRUNTÓW ROLNYCH

Finansowanie Dostosowane do Potrzeb Rolników – Bez Zbędnych Formalności
 

Pożyczka pod Zastaw Działki Rolnej

Czy Twoje gospodarstwo potrzebuje wsparcia finansowego, ale chcesz uniknąć skomplikowanej weryfikacji w bazach BIK, BIG, KRD? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy pożyczki pod zastaw działki rolnej, które pomogą Ci uzyskać niezbędne środki bez zbędnych formalności.


Pod Zastaw Sprzętu Rolnego

Twoje maszyny i sprzęt rolny mogą pracować na Ciebie także inaczej – jako zabezpieczenie pożyczki, która zapewni Ci płynność finansową lub umożliwi rozwój gospodarstwa. Z nami możesz liczyć na elastyczne warunki i szybką decyzję.


Oddłużanie Gospodarstwa Rolnego

Zmagasz się z długami? Nasz program oddłużeniowy dla gospodarstw rolnych to szansa na nowy start. Pomożemy Ci uporządkować finanse i wyjść na prostą, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu swojego gospodarstwa.


Kredyty dla Rolników

Rozumiemy specyfikę pracy w rolnictwie i wiemy, że standardowe produkty kredytowe nie zawsze odpowiadają Twoim potrzebom. Dlatego oferujemy kredyty dla rolników, które są dopasowane do cykliczności dochodów z gospodarstwa i uwzględniają unikalne wyzwania branży.


Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • Prosty Proces: Minimalizujemy formalności, abyś mógł szybko uzyskać potrzebne środki.
  • Elastyczność: Dostosowujemy warunki finansowania do Twojej indywidualnej sytuacji.
  • Bez Weryfikacji w Bazach: Nie sprawdzamy Twojej historii kredytowej w BIK, BIG, KRD.
  • Profesjonalne Doradztwo: Nasi eksperci są zawsze gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i znaleźć najlepsze rozwiązanie.
     

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nie pozwól, aby chwilowe trudności finansowe przeszkodziły w rozwoju Twojego gospodarstwa. Skorzystaj z naszej oferty i daj sobie przestrzeń do wzrostu. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

> OFERTA <

Pozabankowa pożyczka pod zastaw ziemi rolnej

 

Wystarczy, że posiadasz grunty rolne lub sprzęt rolniczy a możesz uzyskać gotówkę pod ich zabezpieczenie, korzystając nadal z ziemi oraz sprzętu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym banki odmówiły finansowania, lub takich, które posiadają negatywną historię kredytową, brak zdolności lub zajęcia komornicze. 

 

Kredyty dla zadłużonych

Autor projektu Marek Michta - ©2020  www.naxa-finanse.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .

Doradctwo Finansowe

 

NAXA-FINANSE 

 

Marek Michta 

 

Zagorzyce

32-200 Miechów

 

NIP: 6591172752

REGON: 290774219

 

Tel : 570 151 868

e-mial : moto@naxa-finanse.pl 

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.naxa-finanse.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. ( Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub przetwarzanie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
 
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy chwilówek .

Zadzwoń już teraz !!!

 

570 -151 - 868

 

Nasz konsultant przedstawi najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Kredyt pod zastaw działki

Pożyczka pod zastaw działki rolnej bez weryfikacji BIK, BIG, KRD

Doradztwo finansowe

Kredyt obrotowy bez zabezpieczeń