Autor projektu Marek Michta - ©2020  www.naxa-finanse.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .

Doradctwo Finansowe

 

NAXA-FINANSE SP. Z.O.O

 

Marek Michta 

 

Zagorzyce

32-200 Miechów

 

NIP 6591549464

Numer KRS: 0000771167

 

Tel : 570 151 868

e-mial : moto@naxa-finanse.pl 

Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.naxa-finanse.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. ( Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, rozpowszechnianie lub przetwarzanie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
 
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy chwilówek .

Zadzwoń już teraz i otrzymaj darmową konsultację !!!

 

570 151 868

Wypełnij wniosek

Zajdziemy dla Ciebie finansowanie nawet w bardzo trudnej sytuacji 

Trudny kredyt dla firm i osób fizycznych .

 

 

Co rozumiemy przez trudny kredyt ?

 

Mianem trudnego kredytu nasi specjaliści określają taką sytuację,  gdy kredytobiorca (osoba fizyczna lub przedsiębiorca) znajduje się w bardzo złej sytuacji finansowej lub posiada niezbyt dobrą historią kredytową, co z reguły prowadzi do niespełnienia przesłanek pozwalających na udzielenie kredytu bankowego. W takich przypadkach kredytobiorca, jaki próbuje uzyskać finansowanie na własną rękę, w większości przypadków doprowadzi do sytuacji, w jakiej całkowicie zablokuje sobie możliwość uzyskania finansowania. Tylko osoba z długoletnim doświadczeniem, znajomością rynku oraz fachowym podejściem do tematu może zakończyć sprawę pozytywnie.

Powodów odmowy udzielenia kredytu może być wiele. 

W większości przypadków jest to duża ilość zapytań o kredyt, opóźnienia w spłatach rat kredytu, brak stałego zatrudnienia lub krótki staż, duża ilość zobowiązań, niskie dochody, brak scoringu, wiek kredytobiorcy itp.

 

Nasze doświadczenie pomaga nam sukcesywnie uporać się z tego typu problemami i uzyskać finansowanie nawet wtedy, gdy wydaje się to z pozoru niemożliwe. Nasi doradcy podejmują odpowiednią strategię i negocjacje z bankami oraz osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach, co w większości przypadków skutkuje pozytywnym zakończeniem.

 

Jeżeli posiadasz problem w spłacie kredytu lub innych zobowiązań, niezwłocznie prosimy o kontakt. Im wcześniej zaczniemy działanie, tym łatwiej i szybciej uzyskasz finansowanie.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Skuteczna pomoc w uzyskaniu TRUDNEGO KREDYTU dla zadłużonych .

Profesjonalna pomoc  w uzyskaniu kredytu bankowego.

Trudny Kredyt 

NAXA FINANSE Sp. z o.o.

unsplash-image

 

 

 

 

unsplash-image

 

IMG_1200